Prihlásenie RegistráciaShop Košík Info O nás

EDS Solárová Eleonóra

Vitajte na stránke firmy EDS Solárová Eleonóra, ktorá zastrešuje predajne pod názvom Môj domov
Firma sa zaoberá už od roku 1994 zariaďovaním interiérov, predajom záclon, zavesov, garniž, svietidiel popredných svetových výrobcov a rovnako aj predajom bytových doplnkov a ako špeciálnu službu ponúka šitie záclon a zariadenie interiéru na kľúč. 
Naša internetová stránka vznikla ,ako malá inšpirácia a ukážka toho, čo všetko môžeme vám a vášmu interiéru ponúknuť. 
Nie sme len internetovým predajcom, navštíviť nás môžete aj osobne v našej predajni v Bratislave. 

Sme radi, že ste si pre zariadenie vášho interiéru vybrali práve našu stránku a veríme, že budete s našimi výrobkami a službami spokojní rovnako, ako stovky našich stálych zákazníkov. V komplexe Dominant pri dostihovej dráhe zo strany parku - Námestie Hraničiarov 33.

Ďalej sa špecializujeme na doplnky ako sú kusove koberce, kolajnice,garniže,záclony, závesy, šitie – komplet dekorácie- porcelan ,sklo,keramiku,umele kvety ,antibakterialny plast firmy ZAK,rôzne postavičky aj anjelou,pohare,vazy od 15cm-120cm hlavne čire kvalitne sklo z firmy SIA  Francuzsko ,Leonardo a Ritzenhof Nemecko a mnoho ďalších zaujímavých doplnkou.Dovážajú sa od firiem, ktoré majú už niekoľkoročnú aj vyše storočnú  tradíciu, napr. ide o firmy z Nemecka či Francúzska.

 Do zariadenia bytu alebo domu ponúkame aj svietidlá od vyše 50-tich výrobcov a môžeme spomenúť aspoň niektorých: Lirio, Eglo, Massiv, Esto, Swarovski svietidlá a mnoho ďalších. Kompletné zariadenie bytov od návrhu až po riešenia a montáže interiérov. 
Ponúkame aj doplnky do kuchýň a darčeky, dekorácie od firiem ako Zak!, Koziol, Cilio, Maxwell & Williams, Flirt,  Küchenprofi, Nextime, Philippi, Leonardo, Silit a mnoho ďalších. 
Všetky tieto spomínané výrobky predvádzame v relácii Teleráno televízie Markíza v pravidelných intervaloch, prípadne aj v ženských magazínoch a niektorých časopisoch, kam pravidelne výrobky aj zapožičiavame.

Obchod prevádzkuje: Eleonóra Solárová-EDS, 851 03 Bratislava - Petržalka, Námestie Hraničiarov 37, IČO: 33784639
Created by © 2023 WebCreative.info All rights reserved.
Info
Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačné podmienky
Ako nakupovať
Doprava
O nás
EDS Solárová Eleonóra
Kontakt
Napíšte nám
Obchod Bratislava